Sendinto: Adreso:

   Al la Subtena Sektoro de AIS
   p. a.  Senata Sekretariejo
   Dr.  Reinhard Fössmeier
   Rahel-Straus-Weg 19
   DE-81673 München
   Germanio

Dato:

Por subteni la laboron de la Akademio Internacia de la Sciencoj (AIS) San Marino mi aliĝas kiel Subtena Membro de AIS (SMdAIS). La membro-kotizon, t. e. jare 1 Akademia Kotiz-Unuo (de 1999: 1 AKU ˆ= € 65), mi pagos dum la sekvontaj 4 semajnoj, estonte plej malfrue antaŭ la fino de januaro, al “Akademio Internacia de la Sciencoj (AIS) por SubS”, poŝtĝirokonto 2051-305 ĉe poŝtbanko Hannover, Germana bankokodo 25010030, IBAN: DE19 2501 0030 0002 0513 05, BIC: PBNKDEFF, UEA-Konto: aisc-j. (Se la stato de mia “servobonhavo”, kiun mi havos ĉe vi por faciligi mian kunlaboron kun AIS, tion permesos, vi bv. subtrahi estonte komence de januaro la jarkotizon, se mi ne intertempe antaŭpagis kiel dumviva membro 25 AKU.)

Pliajn pagojn mi indikos kiel donacon aŭ antaŭpagon por la venonta jaro. Eventualan eksiĝon je la jarfino mi sciigos antaŭ la 1-a de novembro. Se mi ne sciigos eksiĝon, mi restos aŭtomate membro kaj plue ricevos senpage la kvaronjaran kvarlingvan revuon “grkg/Humankybernetik”, t. e. la revuo kun la oficialaj sciigoj de AIS.

( ) Mi jam estas ISKano de AIS.

( ) Mi ŝatus fariĝi sen plia pago ankaŭ membro de la Internacia Scienca Kolegio (ISK), ĉar mi studis minimume 2 jarojn. Mi kunmetas/bv. sendi al mi “pripersonan informilon”.

( ) Mi laboras en mia profesia praktiko kiel inĝeniero, kuracisto, instruisto, gvida administranto, …
( ) Mi laboradas en arta branĉo.

( ) Mi ne – almenaŭ ne en la proksima estonteco – volas fariĝi ISKano kaj petas akcepton de mia aliĝo kiel SMdAIS per estrardecido. Por tio mi sciigas kelkajn pripersonajn informojn: Naskiĝdato (JJJJ-MM-TT): . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . en . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Mi akiris la jenan profesian kompetentecon: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

( ) Mi persone intencas / eble decidos dum la unua jaro de mia aparteneco al la Subtena Sektoro fariĝi dumviva SMdAIS kaj tial pagas tuj 25 AKU / krompagos dum la unua jaro eventuale 24 AKU unufoje por mia tuta vivo.

( ) Ĉi tiu aliĝo estas aliĝo kiel kolektiva membro. Nia kontaktpersono estas:

Nomo: Adreso:

Subskribo: